سیستم های خبره  با هدف ارائه خدمات حرفه ای در زمینه شبکه ، مجازی سازی ، امنیت ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری ، برنامه نویسی و فروش محصولات IT در حوزه فناوری اطلاعات گشایش یافت .
با برخورداری از تیمی قوی که بیش از ده سال تجربه در زمینه های سخت افزار ، نرم افزار ، شبکه ، امنیت و تکنولوژی های مدرن و به روز دارند ، سعی در ارائه بالاترین کیفیت ممکن در خدمات و محصولاتمان در زمینه های برنامه نویسی ، طراحی وب سایت ، خدمات شبکه ، مجازی سازی ، بستر های Cloud ، امنیت ، مشاوره و سخت افزار به هموطنان گرامیمان داریم .

نگرش ما
همانگونه که
سیستم های خبره  درحال رشد میباشد ، این امر برای ما مهمتر می گردد که به روشنی به تعریف هسته با ارزش خود ،  که  توسعه فرهنگ ما ، نام تجاری ما و استراتژی های کسب و کار ما با آن است، بپردازیم . این ارزش های ما عبارتند از :
پندار نیک                                  گفتار نیک                                        کردار نیک  
                              

همگی ما "
سیستم های خبره" با ذهنیت "ابر بزرگراهی به سوی تخیلات علمی" زندگی میکنیم و ما به برتری کاری و ارزشهایمان ایمان داریم و معتقدیم که پیشرفت ، جزئی از وجودمان است و این به این معنی است که راه ما هرگز پایانی ندارد . به منظور برتری در رقابت ، ما باید به طور مداوم به نو آوری و افزایش پیشرفت هایمان بپردازیم .
همیشه در تلاش برای کارامد کردن خود ، همیشه در تلاش برای کشف کردن راهی برای بهتر انجام دادن کارهایمان خواهیم بود .

بازگشت
 
 

 

اخبار و رویدادها
راهنمای انتخاب ( منبع تغذیه ) پاور

راهنمای انتخاب ( منبع تغذیه ) پاور

1. تناسب ویرایش پاور با توجه سخت افزار به کار برده شده یکی از مهمترین پارامترهای پاور ، حتی قبل از در نظر گرفتن توان آن ، ویرایش پاور می باشد.جهت سیستمهای امروزی استفاده از پاورهای ویرایش ATX 12V v2.x الزامی می باشد. همچنین توصیه می شود جهت سیستمهای حرفه ای جدید ، از پاورهای تحت استاندارد EPS ، که قابلیت های ویژه ای دارند، استفاده گردد. 2. انتخاب پاور در آخرین مرحله انتخاب قطعات پاور

ادامه مطلب ...
انتخاب کارت گرافیک و تفاوت های مدل های مختلف آن

انتخاب کارت گرافیک و تفاوت های مدل های مختلف آن

 


نظرسنجی
کيفيت خدمات گارانتي شرکت ژرمانيا را در چه سطحي بوده است ؟
به نظر شما کيفيت کامپيوتر هاي روميزي دل در چه سطحي مي باشد ؟
به نظر شما کيفيت لپ تاپ هاي دل در چه سطحي مي باشد ؟
به نظر شما کيفيت کامپيوترهاي روميزي لنوو در چه سطحي مي باشد ؟
عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی